Kryon_Lee_Carroll_Kundalini_Tour_Aconcagua_Oct_19_2012

Ченнелинги Крайона без перевода
Ответить
dimslav04

Сообщение dimslav04 »

на иврите ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

זו הפעם הראשונה שבה שותפי מתקשר כשהוא יושב על סלע. העפר על רגליו. זה תורגם לא נכון – רגליו על עפר. ומי תרגם לא נכון? היה זה שותפי שהגובה משפיע עליו גם כן. השתדל שלא להעביר דברים הפוך, בבקשה. אני מדבר אל האדם שיושב על הסלע.

קיימות כאן תכונות שמתרחשות זו הפעם הראשונה בתקשור. כבר היה תקשור בראש הרים, אך לא תקשור שהוקלט עם משב רוח כך שאפשר לשמוע. יקרים, אתם מחוץ לרשת החשמל. כל האלקטרוניקה כאן פועלת ללא רשת החשמל. אתם מחוברים לגאיה בלבד. ויש בכך דבר מה שמשנה את המידע. איך אתם מרגישים כעת? יש מאזינים שלא יפיקו תועלת מהאנרגיה של אלה שנמצאים כאן. וזו אחת הפעמים שהתקשור אכן מיועד לנוכחים כאן והאנשים שמקשיבים לוקחים חלק באירוע שהתרחש בעברם. אין דרך לשחזר את האנרגיה שכאן מבלי להיות נוכחים.

השמיים צלולים, כמעט צהריים וכאן אתם. אתם יושבים בעמק שמכוסה לא בקרח אלא בצמחיה. אך לא תמיד כך היה. איך אתם חשים כעת?

לעתים אנשים יגיעו לנוף שכאן, יחגגו את האדמה ויחושו קטנים וחסרי משמעות. הם יראו את ההרים וכל הנראה מולם ויאמרו: זה טוב. אך באופן כלשהו יפרידו את אירועי היום אפילו בהביטם בהר. ברצוני לשים זאת בפרספקטיבה אמיתית בשבילכם. והדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להשהות את מציאות היותכם בני אנוש. אם יש לכם פיסת אלוהים בתוככם, פירוש הדבר היא שאתם נצחיים. אך הנצחיות פירושה שתמיד הייתם ותמיד תהיו. אם כך הדבר, משמעו שראיתם בהיווצרות ההרים. אני מבקש שתאמצו עכשיו גישה זו, ואני רוצה שברמה אינטואיטיבית מסוימת, תזכרו מה אירע כאן. את הכול, והסיבה להתרחשות. חזרו איתי.

כבר תקשרתי בעבר מידע על ציר הזמן של האנושות. בגלקסיה שגילה כ-13 מיליארד שנים, ובציר זמן שהוא עצום, האנושות הופיעה רק בשנייה האחרונה. תשאלו למה? חזרו איתי.

אם תביטו על המטפורה של כתבי הקודש, נאמר שאלוהים ברא את האדמה ואז את כל החי שעליה. רק בחלק האחרון של הבריאה, במטפורה של ספר בראשית, האל ברא את האדם. אחרון. לא עם האדמה, אלא אחרון. נפרד, לאחר שהאדמה כבר נבראה בשלמותה.

בנוסף, יש מטפורה חשובה על בריאת האדם, המתיישבת באופן מושלם עם המטפורה שניתנה לכם אתמול על האחדות. משום שבמטפורה על בריאת האדם, בריאת האישה נפרדת ממנה. המטפורה יכולה הייתה לומר שאלוהים ברא את האנושות, אך לא כך קורה. ראו את הסדר שבו נבראים הדברים, הדבר שנברא בסוף הוא המשמעותי ביותר. ובספר בראשית, המטפורה ברורה. אחרי בריאת האדם, בנפרד, נאמר שאלוהים ברא את האישה. הבריאה הרחומה של האנרגיה הנשית.

על פי המטפורה, אלוהים ברא את האישה מצלע אדם. זוהי מטפורה. זה לא מה שקרה במציאות. בואו נבחן מדוע זה מופיע כך בסיפור. אלוהים לא ברא את האישה מראש האדם. כי זה היה אומר שלאדם יש שליטה באישה. הוא גם לא ברא אותה מרגל האדם, כי אז הייתם אומרים שהאישה תמיד לרגלי הגבר. הצלע קרובה ללב – וכך האישה מאוחדת עם הגבר, שווה לו ורחומה כלפיו. חוץ מזה שהאישה תשא את חמלת הלידה.

חזרו איתי והתבוננו בבריאת הפלנטה. כשהתקשור יסתיים אני רוצה שתפנו לאחור ושתתבוננו בהרים. ראו אותם בעיניים חדשות. הם יפים היום ושלווים, השמיים כחולים ובהירים, הטמפרטורה לא קיצונית. זה מושלם. אני רוצה שתתבוננו ושתראו זאת בעיניים חדשות. ואתם כאן כדי לראות זאת, יקרים. ההרים לא גדלים עם הזמן כמו עצים. אין שום דבר עדין ביצירת הר. זה היה אירוע מתפרץ של הפלנטה. היה זמן שבו הרים נדחפו החוצה מתוך האדמה. הגיאולוגים יגידו לכם שלקח להרים, כפי שאתם רואים אותם עכשיו, מיליוני שנים להתהוות. יש לי חדשות בשבילם. כשתסתכלו עליהם תוכלו לראות אירוע מתפרץ. הוא קרה בבת אחת. התרומם מבטן האדמה בבת אחת. מקדימה תוכלו לראות חלקים נוטים, כיוון שבחלק מהמקרים האדמה התרוממה ודחפה הצדה את כל העפר. אלפי מטרים לגובה. חלקכם יגידו שזה חייב היה להיווצר כשכדור הארץ היה עדיין מותך וכשעוד הייתה לבה. אתם תראו לבה, אבל לא כאן כפי שסבורים הגיאולוגים. ההרים נדחפו מהאדמה בדרך אלימה מאוד.

כשהטבח מכין ארוחה, ניתן לומר שיש אלימות במטבח. דברים נחתכים. הם חמים הרבה יותר מדי למגע. ולאט לאט מתבשלת הארוחה. מדוע? היא מתבשלת למטרה אחת ויחידה – כדי להזין את האנושות לצורך החיים. אינכם יודעים זאת, אך היה קל ליצור את האדם באותו זמן שבו נבראה האדמה. הקשיבו, כל המרכיבים היו כאן. כל הביולוגיה שהתקיימה, כל מרק הבריאה היה כאן. אך זה לא קרה אז. זה לא קרה במשך הרבה זמן. דינוזאורים שלטו באדמה. יונקים ענקיים עם מוח. עם כל החלקים שיש לכם. אך לא בני אנוש.

ההיסטוריה תבחן זאת ותקבע שכך התהוותה האבולוציה. לא זה העניין. כך אלוהים בחר לעשות זאת. וכשהאדמה נרגעה והושלמה והייתה יפה וכשהארוחה הייתה מוכנה – הגיעו בני האדם.

הקשיבו גיאולוגים ומדענים. זה לא הגיוני. זה בניגוד לכל דרך הפעולה של הטבע. אינכם רגילים לראות את הטבע מחכה ומחכה ומחכה. הטבע יוצר את כל הדברים בבת אחת כל הזמן. אך לא במקרה זה. אני רוצה שתתבוננו על זה באופן שונה, כדי שכאשר יסתיים התקשור, אתם תדעו את האמת. כל מה שאתם רואים מאחוריכם, נברא בשבילכם וקד לכם. יש בכם פיסות אלוהות בתוככם, בכל אחד ואחד מכם. הארוחה נקראה פלנטת ארץ והיא נבראה עבורכם. יש לכם כל זכות לצעוד בהרים האלו ויש לכם זכות לכבד את האדמה הזו, אך היא נבראה בשבילכם. אילו יכלה לדבר, ובמובן מסוים היא יכולה, היא הייתה אומרת "חיכיתי לכם זמן רב", והיא הייתה לוחשת באוזניכם עם הרוח ואומרת: "יש תכלית כאן". היא הייתה אומרת: "וכעת תורכם לחולל שינוי". היא יודעת על התמורה. יודעת מה מתרחש מתחת לקרום כדור הארץ. כמעט כמו אירוע בריאה נוסף. היא מכירה את כל הדברים הללו. מה אתם מרגישים עכשיו?

הרשת הקריסטלית שמתחת רגליכם מהדהדת בנוכחותכם. אין זו הפעם הראשונה שבה ביקרו נשמות עתיקות באזור זה. אך זו הפעם הראשונה שבה ביקרו באזור נשמות עתיקות בזמן התמורה הזאת, בשנה זו. אתם משפיעים על הר העפר שעליו אתם יושבים ועומדים.

מהו הדבר שבו בני האדם מרגישים כאן? כמה מכם יגידו עדיין שזוהי תחושה של משהו מיסטי. אומר לכם מה הם מרגישים – הם מרגישים בעובדה שהרשת הקריסטלית באזורים אלה היא בתולה. שמעט מאוד קרה כאן, כמעט כלום. ולכן זה מרגיש כפי שזה מרגיש. ויש רק מעט מקומות כאלו על פלנטה ורבים מהם נראים כמו המקום הזה.

לקראת סיום, יש דבר מה נוסף שאני רוצה לומר לכם, שלא אמרתי בעבר. כעת כששותפי קרקע את עצמו, אומר לכם משהו. רבים מכם מודעים לזרעי הבריאה, לכך שבדנ"א שלכם יש תכונה שאינה מכדור הארץ, שאינה מהפלנטה זו. בתוככם יש תכונה שהיא אלוהית, ובאותו זמן יש זרעים מאחרים שהם לא אנושיים. נדבר כעת על מה שאנו קוראים לו "ההורים הרוחניים" שלכם. המטפורה של גן העדן הייתה קשורה לפליאדים יותר מלכל דבר אחר. כאשר באנושות הושתל ידע האור והחושך. כשהפליאדים ביקרו בכדור הארץ והחלו בזריעת האנושות, כפי שהיא מכונה על ידכם.

נתתי תקשורים רבים על כך ולא אחזור על זה. יש שלא יסכימו ושלא ירצו לשמוע זאת. אך אם הם ידעו את האמת, הם יבינו. זמן רב לפני הגיעכם, היו בגלקסיה רבים כמוכם. כדור הארץ הוא המקום היחידי מסוגו שמכיל תכונות אלה. זו פלנטה שלומדת כיצד לאזן את האור והחושך. בכך עוסקת התמורה כולה.

הרשו לי לומר משהו שלא אמרתי בעבר. כשהפליאדים חקרו את הפלנטה לפני שהגיעו, הם הזדקקו למקומות בהם יכינו את מה שהתכוונו לעשות. ומקומות אלו היו צריכים להיות גבוהים, כיוון שכדי להכין את הדברים שהם ניסו להגשים, אותם מקומות היו צריכים להיות קרים. זה מסביר גם למה בחרו בלמוריה המוכרת לכם היום. כיוון שהם נדרשו להר שגובהו עלה על 10,000 מטרים, ובאותו זמן היה הר כזה. הם ביקרו גם בהרים שהיו קרובים לשם. לא אגיד לכם מדוע הם הזדקקו למקומות שכאלה, עדיין לא. אך אומר זאת כדי שתבינו משהו – הם כאן. וזה חלק ממה שאתם מרגישים. שאלו את אלו שטיפסו על ההרים הגבוהים ביותר.

אומר לכם זאת, יקרים. אין מטפס הרים על הפלנטה שהוא אתאיסט. כיוון שכאשר הוא מגיע לפסגה, הוא יודע את האמת. הם כאן. הם בהרים. משום שתכונה רב ממדית תמיד נשארת היכן שהיא מתחילה, והסיבה היא שהזמן אינו כפי שהוא אצלכם.

יהיו שיגידו: "קריון, אני לא מבין מילה ממה שאמרת, האם עליי לפחד?" אל תפחדו מהוריכם הרוחניים. גאיה מכירה אותם. הם חלק מגאיה. הם עזרו "לארגן" חלק מהמהות של גאיה. חלק מהמודעות של האדמה שמגיבה אליכם, לא היה כאן קודם לבואם. כל זאת על מנת לומר שהפליאדים בראו לא רק אתכם, אלא גם את המודעות המוכרת לכם כגאיה. הם הזדקקו להרים גבוהים כדי לעשות זאת.

אולי חשבתם שהאדמה תמיד הייתה כפי שהיא היום. לא נכון. היא הזדקקה למודעות שלכם כדי להשלים זאת. ואנו יושבים במקום שבו רוב מה שאני אומר ברור למי שיושב כאן. כשאסיים את המסר זה, אבקש שתסתובבו ושתסתכלו על ההרים. יתכן והם יברכו אתכם בדרך שאינכם מצפים. הקדישו רגע וראו כיצד הוכנה עבורכם הארוחה. אתם עד כדי כך חשובים. אתם עד כדי כך חשובים!

וכך הוא.

קריון
Ответить